1. Hasan
 2. Psikolojik Destek
 3. Perşembe, 01 Ağustos 2019
 4.  E-posta abonesi olun
Bazen doğduğum güne lanet edesim geliyor. Nedem?
Onaylanan Yanıt Pending Moderation
0
Oylar
Geri Al
Merhaba,
Suçluluk ve değersizlik duygusu üstesinden gelinmesi her zaman için kolay olmayan bir durumdur. Bilhassa bu hislere sebep olan hatalı veya yanlış davranış veya sözün tesiri uzunca bir süre hakim olmuş veya olacaksa... Basit ve afaki önerilerle halledilemeyecek seviyeye ulaşmış olabilir. Yine de deneyelim: İlk olarak tamiri veya düzeltilmesi mümkün olan bir halse o yönde gayret sarfedilmelidir. Aynı zamanda şartların çok daha ağır olabileceği durumları düşünerek var olana şükretmek üzere elde olan değerli şeyleri, geçmişte yaşanmış mutluluk verici durumları düşünerek kısmen kendi kendini tedavi etmek mümkün olabilir. Bununla beraber gerektiğine karar verilirse profesyonel yardım almayı denemek te faydalı olabilir.
 1. bir aydan daha önce
 2. Psikolojik Destek
 3. No 1
Onaylanan Yanıt Pending Moderation
0
Oylar
Geri Al
Zaman zaman hemen herkes protez bir beyne ihtiyacı olup olmadığını düşünür. Ancak şu dua sürekli edilmesi gereken duadır:
"Allah'ım, bana değiştirebileceğim şeyleri değiştirmek için güç ve cesaret, değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için sabır, İkisi arasındaki farkı bilmek için akıl ver."
 1. bir aydan daha önce
 2. Psikolojik Destek
 3. No 2
 • Sayfa :
 • 1


Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Aşağıdaki düğmeye tıklayarak bu tartışmaya dosya ve görseller yükleyebilirsiniz. gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf desteklenir.
• Insert • Sil Dosya Yükleyin (En Büyük Dosya Boyutu: 2 MB)
Buradan yalnız hakemlere görüntülenecek sitenizle ilgili bazı ayrıntılar yazabilirsiniz.
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.