mikrofon

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

HAKKIMIZDA HAYIRLISI

www.kolaylezzet.com | Kolay Yemek ve Çay Saati Tarifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yemek ve çay saatlerinin pratik yardımcısı!

Kolay, resimli, sağlıklı, denenmiş, güvenilir, nefis yemek tarifleri!

Yemek sofralarına ve çay saatlerine yardımcı olmak üzere leziz olduğu kadar kolay tarifleri sunmayı hedefleyen bu sitenin şefi mutfakta harikalar yapmanın herkes için mümkün olduğuna inanmaktadır.

Bu esasla denenmiş ve beğenilmiş, fotoğraflı ve neticeleri itibariyle yüz ağartıcı seçkin tariflerden oluşan bir rehber bugünün ve geleceğin mutfak sultanlarının hizmetine sunulmuştur.

Kolaylezzet, bugün ne pişirsem diyenlere mutfaklarında yapabilecekleri en kolay yemek tariflerini resimli olarak sunmayı gaye edinen bir yemek tarifi sitesidir. Anadolu damak tadı ve ilkelerine uygun çorba, et, balık, tavuk, sebze, kahvaltı ve yumurta yemekleri, zeytinyağlılara yönelik kolay ve resimli yemek tarifleri içeren pratik ve sağlıklı yemek hazırlanmasını hedefleyen bir anlayışa sahiptir. Usta gurmelerin sofralarına lezzet coşkusunu getirecek sırlar ve püf noktaları afiyetle yenilebilecek yemeklere ulaştıran tariflerle birlikte verilmiştir. Ayrıca kolay tatlı, pasta, poğaça, börek, kek, kurabiye ve hamur işleri gibi çay saati tarifleri de bulunan sitede her bir yemek tarifi denenmiş ve güvenilir olup ekseriyetle en az iki fotoğrafla sunulmuştur.

Kolay yemek tarifleri kolayca bulunabilen malzemelerle yemek yapmaya yeni başlayanların bile zorlanmadan hazırlayabilecekleri yemek tariflerini ihtiva eder. Farklı lezzetleri bir araya getirerek yeni ve enfes tatlara ulaşmak sadece profesyonel aşçıların hüneri değildir. Anadolu kültüründe isteği olan herkesin bilgi, beceri ve tecrübesini kullanarak evinin mutfağında günlük olarak üretebileceği kadar kolay, tadanların hayranlık duyacağı kadar lezzetli ve hazırlaması aşırı zaman almayan hazine değerinde nice yemek tarifi bulunmaktadır. Bunları bilse de yapılabilirlik kaygısının frenlediği insanımıza, gayretlerinin boşa çıkmayacağını vaat eden bir rehber olmak üzere var olan kolaylezzet.com dünya mutfağından milletimizin damak tadı ve anlayışına uygun lezzet reçeteleri de sunmaktadır. Püf noktaları ve olabildiğince kolay teknikler yemek tarifleri ile birlikte verilmektedir. Evinin aşçısı olarak yemek yapma sanatına gönül verenlerin ellerinin lezzetine şükran duyulacak bir mutfak sultanı olması gayemizdir. Bu toprakların hanımlarında zaten yüksek seviyede olan yemek yapma sevgi ve becerisi bu hedefe ulaşmak için en büyük sermayedir. Mutfakta keyifli ve zevkli zaman geçirmeniz dileğiyle…

Saygılarımızla.

 

 

Not 1: Sitemizde görmek istemediğiniz bir reklamla karşılaşırsanız lütfen bildirin; engelleyelim.

Not 2: Umumiyetle bir yemeğin hazırlama ve pişirme sürelerinin, kaç kişilik ve kaç kalori olduğunun standart dışı birçok faktöre bağlı olduğu ve yanılma payı ihtiva ettiği dikkate alınmalıdır. Araştırma.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

Kullanım Şartları için Kanuni İkaz:

Kolaylezzet.com internet sitelerinde yayınlanan yazılar, fotoğraflar ve yemek tariflerinin tüm hakları kolaylezzet.com tescili altındadır. Kaynak gösterilerek dahi fotoğrafın, yazının veya tarifin tamamı izin alınmaksızın kullanılamaz. Yalnızca alıntı yapılan tarif veya yazının bir bölümü, ancak açık yazılı bir izinle, alıntı yapılan tarife veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Tüm Hakları Saklıdır.

YukarıYukarı