mikrofon

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yazarlık Şartları

Bu topraklar ne cevherler yetiştirmiş göstermek isteyenlere!

 1. Gönderilen bütün tarifler yayın heyeti tarafından incelendikten sonra yayımlanacaktır.
 2. Gönderdiğiniz tarif ve fotoğraflar kuşkusuz bir şekilde size ait olmalıdır, siz yazmadıysanız göndermeyiniz. Kopya içerik olup olmadığı araştırılıp kontrol edilecektir. Başka sitelerden kopyala yapıştır alınan makaleler kabul edilmeyecektir. Size ait olsa dahi dijital veya basılı herhangi bir yerde yayınlanmamış olmalıdır. Kolaylezzet’te bulunan bütün içerikler tamamen özgündür. Yazar adayları bu durumu dikkate almalılar.
 3. En az bir fotoğraf gönderilmelidir. Fotoğraf veya fotoğraflar net olmalıdır. Aydınlık bir yerde, tercihen gün ışığında çekilmiş, yazı ve arka resim eklenmemiş olmalıdır. Asgari kalite şartlarını taşımayan özensiz yazı ve fotoğraflar yayımlanmayacaktır.
 4. 200 kelimeyi aşmayan yazıların şansı yüksek değildir. Mevzu ne kadar etraflı anlatılır ve izah edilirse yayımlanma ihtimali o kadar artacaktır. Tarifin lezzet kalitesini anlatan bir giriş metni, püf noktaları, pişirme ve servis tavsiyeleri gibi ilave bilgileri yazmak tarifinizi daha iyi anlaşılır ve daha kolay yapılabilir hale getirecektir.
 5. Tarif içerisinde herhangi bir site, blog, sosyal medya adresi bulunmamalıdır. Dilediğiniz bir adres linki tarifin bulunacağı sayfada yer alacaktır.
 6. Tarifinizin yayımlanması biraz zaman alabilir, lütfen sabırlı olun.
 7. Yayın haline geldikten sonra da düzeltme, geliştirme, bilgi eklemek mümkündür.
 8. Yazar adayı kendisinden ve iznini almış olduğu kişilerden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve göze veya kulağa hitap eden materyali iletmeyeceğini taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran yazıyı gönderen kişiye aittir. Kolaylezzet.com sorumluluk kabul etmez.
 9. Kolaylezzet.com bu şartlar ve kuralları gerektiğinde önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Şartlarda ve kurallardaki değişiklikler bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle yazar adayları, güncel şartlar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 10. Kolaylezzet.com, kişisel bilgilerin gizli tutulması mevzusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği tedbirlerin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Kolaylezzet.com’un sorumluluğunda değildir.
 11. Kolaylezzet.com'a gönderilecek yazı ve materyaller, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, kanunlara aykırı bir gaye için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
 12. Tarifinizle ilgili her türlü sualinizi iletişim bölümümüzden bize yazabilirsiniz.
 13. Tarif yayımlandıktan sonra tarifin yayımdan kaldırılması hususundaki kararı Kolaylezzet verecektir.
 14. Gönderdiğiniz tarifin ve fotoğraflarının Kolaylezzet'çe kullanılmasını, düzenlenmesini ve yayımlanmasını, belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılırsınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
YukarıYukarı